HDpodlahy

info@hdpodlahy.cz

Sortiment

Skip Navigation Links.

Rychlé kontakty

Roman Ducháček

Lukášova 2
130 00, Praha-Žižkov
Tel.: +420 724 520 204
E-Mail: duchacek@hdpodlahy.cz

PROČ K NÁM?

Naše firma se specializuje především na odbornou montáž všech podlahovych krytin. Odborně Vam poradit a doporučit vhodnou podlahovou krytinu.

Spolupracujeme pouze s prověřenými výrobci a dodavateli. V rámci stále nových technologii, procházíme pravidelným školením abychom pro své klienty zajistily to nejlepší.

Dále součástí naší práce není jen samotná montáž vámi vybraného materiálu, ale dokážeme připravit pevný a rovný podklad např. nivelační stěrkou, vyhlazovaci stěrkou. Zakládáme si na spolehlivosti, kvalitě a profesionálnímu přístupu k zákazníkům.

Reference

Podlahové krytiny jsou velmi různorodé, proto je pokládka vždy prováděna v maximální kvalitě, se zaměřením na detail. K plné spokojenosti zákazníka. V tomto ohledu máme již 10 let praxe.


Jsme všestranný 4 členný tým, který dokáže nabídnout spolupráci a podílet se i na velkých projektech a zároveň nabídnout jednotlivci veškerý servis. Od zaměření u vás doma, přes poradenství, nabídku vhodné krytiny až po konečnou realizaci k Vaší plné spokojenosti.

Reference:

Ministerstvo vnitra

Ministerstvo životního prostředí

Úřad vlády

Hotel Modrá růže

Kobercové čtverce

Raiffeisenbank

Byt - Vinyl

Byt - koberec

Byt - plovoucí podlaha